1 czerwca – Dzień Dziecka – Zmiana organizacyjna

Kids_birthday

Szanowni Państwo!

W dniu 1 czerwca 2018 r. organizujemy w naszej szkole „Kolorowy dzień dziecka”. Dzieci z klas młodszych  będą mogły uczestniczyć w fantastycznej zabawie wykonując kolorowe zadania wyznaczone w poszczególnych salach lekcyjnych. W związku z powyższym w tym dniu ulegnie zmianie organizacja pracy szkoły. Zajęcia klas I – III będą odbywać się w godzinach od 8:00 do 11:30

Szczegółowy plan zajęć zostanie podany uczniom przez wychowawców klas I-III.

Natomiast młodzież z klas IV – VII weźmie udział  w zajęciach „Escape room”. Ekscytujące gry, zagadki, zadania i rozgrywki sportowe pozwolą na miłe spędzenie tego wyjątkowego dnia. Zajęcia rozpoczną się o godz. 8:00 w sali gimnastycznej, gdzie uczniowie zostaną zapoznani z zasadami gry i podzieleni na grupy. Następnie rozpocznie się prawdziwa rywalizacja. Podsumowanie zajęć, ogłoszenie zwycięzców i wręczenie drobnych upominków zakończy naszą imprezę około godziny 11:30.

Opiekunowie SU

Kurs autobusu  szkolnego w tym dniu:

rano – bez zmian

odwóz dzieci ze szkoły o godz.11.50