2 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt

koszykówka (12)

Po wygranych zawodach w Piłce Koszykowej w mieście, przyszedł czas na zawody powiatowe. 1 marca 2016 drużyna dziewcząt w składzie: Żak Aleksandra, Żmuda Anna, Ziomek Jagoda, Wojtyło Aleksandra, Stachura Michalina, Pochopień Julia, Marchewka Iza, Jackowska Natalia, Jackowska Joanna, Filipek Amelia, Grześko Iza, Hurnik Julia, pojechała do Polanki Wielkiej, gdzie rywalizowała z 6 drużynami z całego powiatu. Po losowaniu okazało się, że w naszej grupie zagra także Polanka i Jawiszowice. Druga grupa to Osiek, Kęty i Gorzów. Po zaciętym meczu i dogrywce z dziewczętami z Polanki Wielkiej drużyna zagrała finał z Kętami. Niestety nie udało się pokonać przeciwniczek i ostatecznie zawodniczki naszej szkoły zajęły II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!