Pokaż tylko ogłoszenia

Plan zajęć w czasie półkolonii w SP 11

ogłoszenie dla rodzica

W czasie trwania półkolonii w dniach 25.06-06.07.2018r. dzieci mają zapewnioną opiekę i posiłki, ale  również wiele atrakcji. Poniżej przedstawiamy plan na dnia na cały okres trwania półkolonii. Zachęcamy osoby zainteresowane o zapoznanie się.

Plan zajęć na półkolonii

Organizatorzy

Informacja dla Rodziców dotycząca zakupu podręczników z religii na rok szkolny 2018/2019

ogłoszenie dla rodzica

Uprzejmie Państwa informujemy, że podręczniki z religii zakupuje się we własnym zakresie.

Podręczniki do religii

Pozostałe materiały edukacyjne i ćwiczenia zamawia szkoła w ramach dotacji.

Przyjaciele Zippiego

przyjaciele_zippiego_male

W tym roku szkolnym uczniowie klas I brali udział w programie profilaktycznym pod nazwą „Przyjaciele Zippiego”. Jest to program rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Tematyka, którą poruszano dotyczyła promocji zdrowia psychicznego dzieci. Uczniowie chętnie brali udział w zajęciach, angażowali się. Podobały im się zabawy i ćwiczenia. Byli aktywni i pełni zapału. Wychowawcy dostrzegają pozytywne efekty podjętych działań profilaktycznych. Poprawiły się relacje w grupie rówieśniczej. Program sfinansowany został przez Urząd Miasta w Oświęcimiu.

Odbiór kart rowerowych

ogłoszenie dla rodzica

W dniach 26.06-31.08.2018 r. w godz. 8.00-13.00 w sekretariacie szkoły można odbierać karty rowerowe. Kartę może odebrać uczeń osobiście lub poprzez rodzica / opiekuna prawnego.

Ogłoszenie – Półkolonia

ogłoszenie dla rodzica

Serdecznie zapraszamy uczestników półkolonii wraz z opiekunami na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 25 czerwca 2018r. o godz. 8:00 w sali gimnastycznej.

Poznacie swoich wychowawców i kolegów oraz dowiecie się, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was na czas wakacji.

Program rządowy „Dobry Start 300 dla ucznia”

logo

Program „Dobry Start” to kwota jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20 roku życia. Wniosek o wypłatę świadczenia należy składać  elektronicznie o 1 lipca, a osobiście od 1 sierpnia w urzędzie miasta lub gminy, ośrodku pomocy społecznej lub innej jednostce wyznaczonej w gminie. Wszelkie informacje na stronie ministerstwa https://www.mpips.gov.pl/DobryStart, przed wejściem do szkoły oraz na ulotkach.

Autobus szkolny w dniu 22 czerwca 2018 r.

Ogłoszenie!

W dniu 22 czerwca 2018 r. (tj. piątek) godz. odjazdu autobusu szkolnego do Monowic o godz. 10.15.

Kurs autobusu rano bez zmian.

Nie zapewniamy opieki w autobusie kursowym do Monowic o godz. 13.06.

Książki nominowane do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego w naszej bibliotece

plakat do szkół

Dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną Galeria Książki nasz biblioteka szkolna wzbogaciła swój księgozbiór o 10 nowych książek, które zostały nominowane do Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Na nominowane książki będzie można głosować w specjalnym plebiscycie organizowanym przez naszą bibliotekę po wakacjach. Warto już teraz zapoznać się z ich treścią, aby móc wybrać tą, która według czytelników zasługuje na nagrodę publiczności. Każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.

Książki nominowane do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego

Zachęcam do czytania !

19 czerwca – wolny od zajęć lekcyjnych

Ogłoszenie!

Zgodnie z kalendarzem organizacyjnym pracy szkoły na rok szkolny 2017/2018
dzień 19 czerwca 2017r. (tj. wtorek) jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć lekcyjnych.

W tym dniu świetlica szkolna dla uczniów klas I-III czynna jest od godz. 6:30 – 17:00.
Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas IV-VII będą trwać od godz. 8:00 do 12:30.

Autobus szkolny do Monowic – rano bez zmian, odwóz o godz. 12:40.

Zaproszenie na Mszę św. w dniu 22 czerwca

ogłoszenie dla rodzica

Parafia pw. św.  Maksymiliana zaprasza wszystkich uczniów wraz z rodzicami i opiekunami na uroczystą Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 22 czerwca 2018 r. o godz:

9.00 – klasy I-IV – górny kościół

9.00 – klasy V-VII – dolny kościół