Brawo! II miejsce w zawodach powiatowych!

20181025_111214

Dnia 25.10.2018 roku, w ZSO w Zatorze zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. Do turnieju przystąpiło pięć drużyn reprezentujące kolejno: SZS-Bobrek, SP-Włosienica, SP-Piotrowice, SP-Jawiszowice, SP-11. Naszą szkołę reprezentowały: Szymeczko Teresa, Kasia Paula, Pactwa Zuzanna, Pietranska Katarzyna, Szczerbowska Wiktoria, Szkodny Natalia, Januszyk Anna, Polak Nikola, Zając Patrycja, Kobiałka Oliwia. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Wyniki uzyskane w kolejno rozegranych meczach przez naszą drużynę:

SP-11 – SZS-Bobrek 0:1,

SP-11 – SP-Włosienica 2:2,  bramki: 2 Wiktoria Szczerbowska,

SP-11 – SP-Jawiszowice 2:0,  bramki: 2 Wiktoria Szczerbowska,

SP-11 – SP-Piotrowice 2:1, bramki: 2 Wiktoria Szczerbowska.

W Powiatowych Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej dziewczyny zajęły II miejsce.         

Dziękujemy naszym reprezentantkom za wspaniałą postawę w zawodach.