I miejsce w Mini Piłce Nożnej dziewcząt

3

Dnia 11.10.2018 roku, w  hali miejskiej w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci w  Mini Piłce Nożnej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny reprezentujące kolejno: SP-8, SP-1, SP-2, SP-11. Naszą szkołę reprezentowały: Szymeczko Teresa, Kasia Paula, Pactwa Zuzanna, Pietranska Katarzyna, Szczerbowska Wiktoria, Szkodny Natalia, Januszyk Anna, Polak Nikola, Zając Patrycja. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Wyniki uzyskane w kolejno rozegranych meczach przez naszą drużynę:

SP-11 – SP-2  3:0,  bramki: 3 Wiktoria Szczerbowska,

SP-11 – SP-8  4:0,  bramki: 4 Wiktoria Szczerbowska,

SP-11 – SP-1  3:0,  bramki: Zuzanna Pactwa, Anna Januszyk, Wiktoria Szczerbowska.

W Miejskich Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Nożnej dziewczyny zajęły I miejsce.            

Dziękujemy naszym reprezentantkom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.

Galeria zdjęć