I miejsce w zawodach powiatowych!

1

Dnia 30.10.2018 roku, w Osieku zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Unihokeju dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.                      Drużyna dziewcząt w składzie: Justyna Żyła, Aleksandra Langner, Kot Anna, Matlak Sara, Niziołek Anna, Kupczak Amelia, Pytkowicz Oliwia. Drużyna chłopców w składzie: Długozima Kacper, Pniak Tomasz, Wojtarowicz Wiktor, Gąsior Adrian, Klaja Kacper, Pencko Miłosz, Smrek Emil.  Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Powiatowych Igrzyska Młodzieży w Unihokeju dziewczyny wywalczyły I miejsce, uzyskując możliwość występu w rozgrywkach rejonowych natomiast chłopcy uplasowali się na II miejscu. Dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę w zawodach powiatowych.

Galeria zdjęć