II miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Mini piłce ręcznej

Piłka ręczna (6)

Dnia 28.03.2018 roku, w Powiatowym Zespole nr 2 w Oświęcimiu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły trzy drużyny dziewcząt i chłopców: SP-1, SP-4, SP-11. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewczyn w składzie: Kasia Paula, Szczerbowska Wiktoria, Witos Aleksandra, Kobiałka Oliwia, Kucyl Wiktoria, Mituta Małgorzata, Żyła Justyna, Kuźniar Karolina, Langner Aleksandra oraz drużyna chłopców w składzie: Piekarski Paskal, Bibrzycki Michał, Witek Filip, Garbarz Kamil, Lechowicz Tymoteusz, Zawiła Dominik, Antoszewski Kacper, Bratek Jan, Olejnik Mateusz. Drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły drugie miejsca w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Mini piłce ręcznej. Dziękujemy naszym drużynom za udział zawodach miejskich.

Galeria zdjęć