Konkurs „Kolorowa wiosna”

???????????????????????????????

W dniu 12.04.2017r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Kolorowa Wiosna”. Konkurs zorganizowano w świetlicy szkolnej. Jego celem było: rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, kształtowanie poczucia estetyki, a także promowanie uzdolnień uczniów.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród wychowanków świetlicy.  Spłynęło na niego ponad 50 prac, co z kolei cieszy nas, wychowawców świetlicy. Wybór najciekawszych prac nie był rzeczą łatwą. Po długich naradach komisja postanowiła nagrodzić następujące osoby:

I miejsce – Natalia Zając (klasa IId)

II miejsce – Aleksander Szal (klasa Ia)

III miejsce – Natalia Szkodny (klasa IV b), Victoria Toporczyk (klasa IVd)

Wyróżnienia:

Oliwia Krysztoforska (klasa IIa)

Julia Marchewka (klasa IIe)

Alicja Mróz (klasa IVb)

Lena Owcarz (klasa IIIb)

Szymon Panek (klasa IId)

Patrycja Pisz (klasa IIb)

Oliwia Smółkowska (klasa IIe)

Roksana Zajas (klasa IIc)

Adrian Ziober (klasa IIIe)

Laureatom wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe. Ich prace będzie można podziwiać w galerii prac organizowanej z okazji II Szkolnego Pokazu Talentów (22.04.2017r.). Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Barbara Szal i Patrycja Więcek