Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym

Czwórbój (1)

Dnia 05.05.2017 roku, na stadionie MOSIR-u Oświęcim zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców. Drużynę dziewczyn stanowiły: Koźmin Oliwia, Maca Emilka, Guja Julia, Kanadys Ewa, Jackowska Joanna, Żyła Justyna, Milena Stachura natomiast w składzie chłopców startowali: Nidecki Damian, Grubka Damian, Kotara Sebastian, Pniak Tomasz, Płonka Michał, Grabowski Maciej.  W zawodach rozegrano cztery konkurencje tj.:

  • bieg na 60 metrów,
  • rzut piłeczką palantową,
  • skok w dal,
  • bieg na 600 metrów/dziewczyny/,  bieg na 1000 metrów/chłopcy/.

Zawodnicy startowali w każdej z wymienionych konkurencji a wyniki sumowano do końcowego rezultatu całej ekipy. Drużyna chłopców zdobyła III  miejsce w zawodach a  dziewczyny uplasowały się na II pozycji Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.

Galeria zdjęć