Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym

Turniej piłki nożnej (5)

Dnia 31.05.2017 roku, na stadionie MOSIR-u Oświęcim zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców. Drużynę dziewczyn stanowiły: Pactwa Zuzanna, Kobiałka Oliwia, Kucyl Wiktoria, Jackowska Joanna, Żyła Justyna, Stachura Milena natomiast w składzie chłopców startowali: Adamek Michał, Bartel Michał, Klaja Bartłomiej, Klimek Kacper, Lechowicz Tymoteusz. W zawodach rozegrano trzy konkurencje tj.:

  • bieg na 60 metrów,
  • rzut piłeczką palantową,
  • skok w dal.

Zawodnicy startowali w każdej z wymienionych konkurencji a wyniki sumowano do końcowego rezultatu całej ekipy. Drużyna chłopców zdobyła IV  miejsce w zawodach a  dziewczyny uplasowały się na II pozycji Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym. Dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.

Galeria zdjęć