„Moje marzenia” XXI Konkurs Plastyczny

konkurs (1)

Uwaga uczniowie klas I-III!

Pochwalcie się swoim talentem biorąc udział w XXI Konkursie Plastycznym „Moje marzenia” organizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury.

1. Prace w formacie A3 wykonane bardzo starannie techniką płaską (malowanie farbami plakatowymi, mocną akwarelą, kredką pastelową olejną, kredką świecową) należy składać do dnia 19 kwietnia u wychowawcy klasy II a – p. Katarzyny Klich. Każdy z uczestników może złożyć 2 prace.

2. Prace należy opisać (czytelnie, drukowanymi literami): imię i nazwisko autora, wiek, klasa.

3. Najlepsze z prac (wybrane przez szkolną komisję) zostaną zgłoszone do konkursu, którego podsumowanie odbędzie się 1 czerwca w OCK.

4. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej OCK: http://ock.org.pl/XXI-Konkurs-Plastyczny-Moje-marzenia-3901.html

Warto wierzyć, że marzenia się spełniają i może właśnie Ty zostaniesz jednym z laureatów, Twój talent zostanie dostrzeżony i weźmiesz udział w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów konkursu.

K. Klich