Nocka w szkole 2017

Nocka w szkole 2017 (7)

„Było super!” – tak uczniowie klas czwartych podsumowali tegoroczną imprezę integracyjną NOCKA W SZKOLE, która odbyła się z piątku na sobotę (z 3 na 4 listopada). W piątek o godzinie 18.30, po czułym pożegnaniu z rodzicami, czwartoklasiści (pod opieką wychowawców: p. Joanny Kotlarczyk, p. Magdaleny Kopali, p. Katarzyny Klich i pedagogów szkolnych: p. Danuty Golonki i p. Jolanty Drabczyk) rozpoczęli swoją niezwykłą noc w szkole.

Na początku uczestniczyli w międzyklasowych zawodach. Mistrzem współpracy podczas zabaw sprawnościowych okazała się klasa IV a. Następnie, w losowo utworzonych grupach, rywalizowali w konkurencjach: plastycznej, sprawnościowej, rozgrywek umysłowych (rozwiązywali rebusy, krzyżówki, zagadki tematycznie nawiązujące do powiedzenia „strachy na Lachy”). Wykazali się sprawnością, spostrzegawczością, umiejętnością współpracy w zespole.

Po wieczornej toalecie i magicznej podróży w świat bohaterów filmu „Mały Książę” dzieci wtuliły się w śpiwory.

Cel imprezy – umacnianie więzi, podkreślenie ważkości współpracy i konstruktywnego działania w zespole, zapewnienie uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń, został osiągnięty.

Katarzyna Klich