Nocka w szkole

76

Jak co roku nasze klasy czwarte spęcziły noc w murach szkoły. Sprawdzały czy w szkole straszy.  Panie pedagog oraz wychowawcy w  trakcie wielu zabaw starały się, by dzieci jeszcze bardziej ze sobą zintegrować. Nockę rozpoczęło spotkanie z Panią policjantką oraz Owcami w sieci. Rozmawialiśmy o cyberprzemocy. Czym jest i jak się z przed nią bronić. Potem było już tylko coraz weselej. Najpierw klasy czwarte stanęły do zmagań sportowych. Przeciąganie liny wzbudziło chyba największe emocje. Później dyskoteka i tradycyjny taniec belgijski. Po kolacji i toalecie wieczornej przyszła pora na spanie. Oj ile radości wzbudzało pompowanie materacy i szukanie ukrytego zamka w śpiworze. Ostatnie ploteczki i koło północy słychać było już miarowe oddechy i lekkie chrapanie. Nie mamy jednak pewności kto był jego autorem. Żadna z Pań nie chce się przyznać.  O poranku czekało na nas smaczne śniadanie i stęsknieni rodzice. Kolejna nocka już za rok, ale już w zupełnie innym składzie.