Stołówka

stołówkaW naszej szkole można zjeść bardzo smaczny i tani obiad. Jadłospisy układamy w oparciu o fachową literaturę: Instytutu Żywności i Żywienia oraz Zasady prawidłowego żywienia dzieci i młodzieży.

Koszt jednego obiadu dla dziecka wynosi 2,70 zł.
Odpłatności za obiady przyjmuje między 30 a 8 danego miesiąca intendentka świetlicy.

Zwroty za obiady przyjmujemy osobiście lub telefonicznie (844 56 91 92). Przyjęcie lub rezygnację z obiadu prosimy zgłaszać z końcem miesiąca

Jadłospis maj

Koszt obiadów MAJU 2019 r. wynosi:

Dla uczniów:

21 obiadów x 2,70 zł. = 56,70 zł.

Należność za obiady proszę wpłacać do intendentki szkolnej

od dnia 6 -10 MAJA 2019 r. w godz. od 7.00 – 13.00.

Uprzejmie prosimy rodziców o terminową wpłatę i przestrzeganie w/w terminu.

UWAGA!

1. W dniu 2 maja 2019 r. obiadu nie będzie. Za ten dzień – gotujemy w sobotę 18 maja 2019 r.
  1. Ze względu na kwietniowy strajk należność za obiady będzie przeniesiona na miesiąc maj 2019 r.

Uprzejmie prosimy rodziców o terminową wpłatę i przestrzeganie w/w terminu.

Nasza jadalnia to nie tylko miejsce, gdzie można smacznie i zdrowo zjeść ale miejsce w którym wraz z panią ze świetlicy można odrobić zdanie, pobawić się w różne zabawy i gry oraz wykazać się twórczo w różnych technikach plastycznych.