Stołówka

stołówkaW naszej szkole można zjeść bardzo smaczny i tani obiad. Jadłospisy układamy w oparciu o fachową literaturę: Instytutu Żywności i Żywienia oraz Zasady prawidłowego żywienia dzieci i młodzieży.

Koszt jednego obiadu dla dziecka wynosi 2,70 zł.
Odpłatności za obiady przyjmuje między 30 a 8 danego miesiąca intendentka świetlicy.

Zwroty za obiady przyjmujemy osobiście lub telefonicznie (844 56 91 92). Przyjęcie lub rezygnację z obiadu prosimy zgłaszać z końcem miesiąca

Jadłospis listopad

Koszt obiadów w LISTOPADZIE 2018 r. wynosi:

Dla uczniów:

19 obiadów x 2,70 zł. = 51,30 zł.

Należność za obiady proszę wpłacać do intendentki szkolnej

od dnia 5 -10 listopada 2018 r. w godz. od 7.00 – 13.00.

Uprzejmie prosimy rodziców o terminową wpłatę i przestrzeganie w/w terminu.

• Wpłaty za obiady za miesiąc listopad będą odbierane od dnia5 listopada 2018 r.
  • W dniu 2 listopada 2018 r. nie będzie obiadu.
  • Dzień 12 listopada jest dniem wolnym od nauki ( szkoła zamknięta ).

Nasza jadalnia to nie tylko miejsce, gdzie można smacznie i zdrowo zjeść ale miejsce w którym wraz z panią ze świetlicy można odrobić zdanie, pobawić się w różne zabawy i gry oraz wykazać się twórczo w różnych technikach plastycznych.