Polały się łzy…wzruszenia

Gala w OCK (8)

„Biegnij, przed siebie, uciekaj

Zanim złapie Cię czas.

Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj

Z wiatrem lub pod wiatr.”

W słoneczne popołudnie 20 kwietnia na wspaniałej gali w Oświęcimskim Centrum Kultury zebrali się uczniowie klas trzecich wraz ze swoimi wychowawczyniami, aby przed publicznością złożoną ze swoich najbliższych oraz Dyrekcji i pracowników szkoły, podsumować swój pierwszy etap edukacji. Każda klasa miała szansę zaprezentować się w pięknym programie artystycznym. Niejednemu obecnemu na uroczystości, łza wzruszenia zakręciła się w oku, kiedy w trakcie prezentacji multimedialnej mogli powspominać pierwsze wycieczki, klasowe wigilie i uroczystości szkole, w których brali aktywny udział. Na podsumowanie gali, wychowawczynie klas trzecich – Małgorzata Żądło, Jadwiga Paw, Marta Mazgaj, Danuta Herma i Magdalena Huber, zrobiły swoim uczniom wielką niespodziankę i własnym wykonaniem piosenki Anny Wyszkoni, udzieliły swym podopiecznym kilku rad na przyszłość. Uczniowie podziękowali Paniom gromkimi brawami.

Galeria zdjęć

fot. Jerzy Zaborski