Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Biegi przełajowe (3)

Dnia 12.04.2017 roku, na boiskach MOSIR-u Oświęcim zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny. Rocznik 2006 chłopcy w składzie: Gabryś Bibrzycki, Miłosz Cibor, Kacper Dziedzic, Paskal Piekarski, Kacper Górny, Patryk Osiełkiewicz. Kategoria wiekowa 2005 chłopcy: Adrian Zajas, Bartosz Klaja, Brajan Jarnot, Tymoteusz Lechowicz, Kacper Klimek, Szymon Pędziwiatr oraz drużyna dziewczyn z rocznika 2006: Zuzanna Pactwa, Milena Toporczyk /2007/, Victoria Toporczyk, Oliwia Kobiałka, Aneta Socha. Drużyna chłopców z rocznika 2006 zdobyła II miejsce w zawodach przełajowych. Indywidualnie na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Patryk Osiełkiewicz w swojej kategorii wiekowej zdobył I miejsce natomiast Milena Toporczyk wśród dziewcząt z rocznika 2006 była II. Dzięki takim lokatom wywalczyli oni sobie możliwość indywidualnego startu w zawodach wojewódzkich. Wielkie podziękowania dla wszystkich uczniów reprezentujących naszą szkołę a Milenie i Patrykowi życzymy powodzenia i wspaniałej postawy w dalszych zmaganiach sportowych na etapie wojewódzkim.

Galeria zdjęć