Szkolne andrzejki

Szkolne andrzejki (13)

28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Poza muzyką, tańcami i świetną zabawą, każdy mógł sprawdzić co przyniesie mu przyszłość. Na początku uczniowie losowali swoje przyszłe zawody. Jedni rozmarzeni widzieli swoją przyszłość w polityce i show-biznesie, inni w służbach mundurowych, a niektórzy widząc swoją przyszłość zapragnęli … losować jeszcze raz. Następnie sprawdzaliśmy, kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu. Wróżba z butami wskazała na uczniów klas czwartych – Martynkę i Radka. Dalej już były tylko wspólne tańce i śpiewy. Jednak to jeszcze nie koniec szkolnych andrzejek. W czwartek przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wcielili się w rolę wróżek i wróżów. Tym razem każdy losował imię swojej przyszłej sympatii. Tu dopiero było wiele emocji. Ja wylosowałam Fryderyka, ale inni mieli więcej szczęścia i nieśmiało spoglądali w kierunku kolegów i koleżanek. Ciekawe, czy nasze wróżby się spełnią?