Szkolny Pokaz Talentów już za nami

IMG_4996

„Ta­lent jest da­rem uni­wer­salnym, ale pot­rze­ba wiel­kiej od­wa­gi, żeby go wy­korzys­tać.

Nie bój się być najlepsza. „

Paulo Coelho

W minioną sobotę, 7 kwietnia sala gimnastyczna naszej szkoły stała się wspaniałą sceną dla kilkudziesięciu uczniów, którzy przed swoimi najbliższymi oraz kolegami i koleżankami z klas, prezentowali swoje talenty. Każdemu z uczestników towarzyszył lekki dreszczyk emocji. Były wspaniałe tańce indywidualne i w grupie, pokazy akrobatyczne, pokazy siatkarskie, jazda na wrotkach, recytacje. Wielu uczniów prezentowało swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne. Uczniowie grali własne aranżacje wielkich przebojów na gitarze, keyboardzie, dzwonkach, waltorni oraz klarnecie. Publiczność spisywała się wspaniali nagradzając każdego z uczestników gromkimi brawami.

 Galeria zdjęć