Tydzień zwierząt

Tydzień zwierząt 2017 (18)

W dniach od 10 do 14 grudnia w naszej szkole obchodzić będziemy Tydzień Zwierząt. Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy.
10 XII (poniedziałek) – Finał konkursu „Rozpoznawanie odgłosów zwierząt”. W finale konkursu biorą udział uczniowie, którzy byli najlepsi w eliminacjach klasowych.
11 XII (wtorek) Wystawa zwierząt. Uczniowie, którzy chcą zaprezentowań swoje zwierzaki przynoszą zgody do p. Kotlarczyk lub. p. Kurzak do dnia 7 grudnia.
12 XII (środa) Wystawa prac konkursowych „Ciekawe zwierzęta” (rysunek lub zdjęcie – może być wydrukowane). Uczniowie chcący wziąć udział w tym konkursie przynoszą prace do dnia 10 grudnia.
13 XII (czwartek) Konkurs wiedzy o zwierzętach dla uczniów klas 4 i 5. Każda klasa wybiera dwóch reprezentantów do udziału w tym konkursie.
14 XII (piątek) Podsumowanie Tygodnia Zwierząt, ogłoszenie wyników konkursów.