V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim – ,,Oświęcimskie Orliki’’

Turniej piłki nożnej (5)

Dnia 30.05.2017 roku, na orliku przy SP-9 rozegrano V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim – ,,Oświęcimskie Orliki’’. Do turnieju przystąpiło pięć drużyn reprezentujących kolejno: SP-4, SP-5, SP-9, SP-11, ZS-1. Naszą szkołę reprezentowali:  Nidecki Damian, Wiktor Wojtarowicz, Pniak Tomasz, Wilk Daniel, Osiełkiewicz Patryk, Smrek Emil, Łukawski Kacper. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Wyniki uzyskane w kolejno rozegranych meczach przez naszą drużynę:

  • SP-11 – SP-5 0:1
  • SP-11 – ZS-1 2:1  bramki: Wilk Daniel 2
  • SP-11 – SP-4 1:0  bramki: Pniak Tomasz
  • SP-11 – SP-9 0:1

W turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim chłopcy uplasowali się na III  miejscu. Dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę.

Galeria zdjęć