„Wolna Ukochana Ojczyzna – 100 lat odzyskania niepodległości”

2

5 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wolna Ukochana Ojczyzna – 100 lat odzyskania niepodległości” z udziałem uczniów i uczestników konkursu z klas czwartych szkół oświęcimskich oraz zaproszonych gości z prezydentem Januszem Chwierutem na czele. Projekt zrealizowano w ramach obchodów jubileuszu 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości  pod patronatem Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury „Grupa na Zamku”. Uczniowie otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Z naszej szkoły zostały nagrodzone i wyróżnione prace plastyczne następujących uczniów:

 

Klasa 4c:

Julia Płachta – II miejsce

Natalia Macuda i Sonia Syryńska – Giro – III miejsce

Natalia Baran – wyróżnienie

Maja Karpicka – wyróżnienie

 

Klasa 4a:

Patrycja Chomicz – wyróżnienie

Kinga Leśniak –  wyróżnienie

Paweł Szkodny – wyróżnienie

Zuzanna Wąsik – wyróżnienie

 

Klasa 4b:

Nadia Bliźnik – wyróżnienie

Aleksandra Dzedzyk – wyróżnienie

Jagoda Łakomy – wyróżnienie

Nadia Mróz – wyróżnienie

Patrycja Pisz – wyróżnienie

Franciszek Tobiasz – wyróżnienie

 

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.