Zabawa karnawałowa klas 1-3

IMG_5493

Dnia 24.02.2017 uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w imprezie karnawałowej, którą poprowadziły Trolle- Poppy i Mruk. Wszyscy wyśmienicie bawili się przy największych muzycznych hitach. Były księżniczki, czarownice, wróżki, bohaterki bajek oraz zwierzątka. Wśród przebierańców nie zabrakło spidermanów, postaci z Gwiezdnych Wojen, funkcjonariuszy policji, służby zdrowia, a także sportowców. Trolle przygotowały prawdziwy pokaz mody, podczas którego uczestnicy mogli poczuć się jak prawdziwi modele. Blask fleszy i okrzyki radości rozpromieniły ponury dzień. Duża dawka ruchu przy muzyce sprawiła, że nasi uczniowie do końca swoich lekcji uśmiechali się od ucha do ucha. Karnawałowy humor udzielił się także nauczycielom.