Pracownicy

Dyrekcja szkoły

Dyrektor:
Aleksandra Krawczyk

Wicedyrektor:
Izabella Krzanak

 

Wychowawcy:

I a  Chowaniec-Płuciennik Katarzyna

I b Masny Beata

 

II a Kocurek Jadwiga

II b Kałka Małgorzata

 

III a Paw Jadwiga

III b Herma Danuta

 

IV a Wiecheć Monika – historia, j. niemiecki

IV b Zdzisława Rosiek – j. polski

 

V a Kabara Claudia – j.angielski

 

VI a Górowicz Małgorzata – matematyka

VI b Stachura Wojciech – wychowanie fizyczne, unihokej

VI c Gawron Małgorzata – wychowanie fizyczne

VI d Wiesława Dziedzic – biologia

 

VII a Kopala Magdalena – j.polski

VII b Kotlarczyk Joanna – chemia, przyroda,

VII c Klich Katarzyna – j.polski

VII d Piecha Małgorzata – historia

 

VIII a Wioleta Guzdek – j.polski

VIII b Latko Beata – j.polski, pedagog specjalny

VIII c Anna Sroka – j.angielski

VIII d  Krzemień Agnieszka – j. angielski

 

Pozostali nauczyciele:

Baran Beata – muzyka, plastyka

Drabczyk Jolanta – pedagog, technika

Drewniak Renata – religia

Gałuszka Małgorzata – trener

Golonka Danuta – pedagog

Hutny Maria – wspomaganie

Jakubik Krzysztof – wychowanie fizyczne

Jarosz Ireneusz – trener

Kaczanowska Marta – wspomaganie

Kaliciak Ewa – matematyka

Korzeniowska Monika – fizyka

Kurzak Elżbieta – geografia, przyroda

Kurzyński Adam – WOS

Majkut Ewa – geografia

Marchalewicz Grażyna – informatyka

Moc Magdalena – wychowawca świetlicy

Momot Agata – geografia

Myśliwiec Magdalena – religia

Nagi Artur – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe

Panek Monika – informatyka, szachy

Piecha Robert – trener

Pniak Joanna – wychowawca świetlicy

Pomietlak Agnieszka – biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie

Radomska Dorota – wychowawca świetlicy

Skrzypecka Danuta – matematyka

Szal Barbara – wychowawca świetlicy

Toporczyk Jolanta – logopeda

Wajda Anna – wychowawca świetlicy

Wasztyl Marek – wychowanie fizyczne

Więcek Patrycja – wychowawca świetlicy

Wiktorska -Sobczyk Mariola – gimnastyka korekcyjna

Wrona Agata – j.angielski

Żogała Adam – trener