Akademia Uwielbiam!!! – konkurs kulinarny

konkurs (1)

KONKURSY W RAMACH PROGRAMU AKADEMIA UWIELBIAM
Nasza szkoła przyłączyła się do realizacji programu Akademia Uwielbiam. Jednym z elementów jest możliwość wzięcia udziału w konkursach – indywidualnym i klasowym. Chętne osoby zapraszamy do wspólnej zabawy. Warto wziąć udział i powalczyć o bardzo atrakcyjne nagrody!

KONKURS SZKOLNY polega na wspólnym przygotowaniu potrawy przez uczniów poszczególnych klas i zgłoszeniu zdjęcia oraz przepisu. Na zwycięzców czekają warsztaty kulinarne.

Swoje przepisy uczniowie mogą zgłaszać także w KONKURSIE INDYWIDUALNYM. Wystarczy przygotować, zgodnie z zasadami regulamin konkursu indywidualnego, przepis na dobrze zbilansowane danie, sfotografować je i zgłosić pracę konkursową. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie uczniowie z klas VI-VIII
szkoły podstawowej. 10 zwycięzców otrzyma atrakcyjne nagrody w postaci nowoczesnych telefonów Xiaomi Redmi 6/32 GB.

Prace konkursowe można przekazać do Pani Joanny Kotlarczyk do 10 STYCZNIA 2019r. lub indywidualnie za pośrednictwem strony konkursu do 31 STYCZNIA 2019R.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi regulaminami Konkursów Szkolnego i Indywidualnego. Dodatkowe informacje, znajdą Państwo na stronie internetowej:
https://uwielbiam.pl/akademia-uwielbiam