samorząd

Samorząd aktywnie organizuje życie społeczności uczniowskiej, umożliwiając uczniom SP nr 11 w Oświęcimiu prezentację prac i rozwój własnych zainteresowań w zakresie różnych dziedzin: muzycznej, plastycznej, literackiej i innych. Nasze przedsięwzięcia cechuje kreatywność oraz wysmakowane poczucie humoru. Angażujemy się w akcje charytatywne. Stawiamy na pracę w zgranym zespole. Dlatego organizujemy imprezy integracyjne.

Nasze hasło to:
DZIAŁAMY ORGANIZUJEMY INSPIRUJEMY TWORZYMY

Co nas czeka… Nasze najbliższe plany…

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka.

Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia.

Dołącz do nas w akcji KRAWAT I MUCHA.

Każdy, kto w tym dniu będzie miał ubrany krawat lub muchę będzie zwolniony z niezapowiedzianej odpowiedzi ustnej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno chłopców, jak i dziewczyny.

zestaw-realistyczny-krawat-i-muszka_1284-11447

Ale to już było…. Zakończone działania

WYBORY OPIEKUNÓW SU

9 września uczniowie naszej szkoły wybierali opiekunów samorządu uczniowskiego. Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym tą zaszczytną funkcję będą pełnili: panie Joanna Kotlarczyk i Monika Wiecheć i pan Artur Nagi.

RADNI MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA OŚWIĘCIM

Trwa drugi rok kadencji MRMO. W zeszłym roku naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów klasy ósmej i jedna uczennica klasy siódmej. Nasi absolwenci nie mogą pełnić już tej funkcji, a ich miejsce zajmą kolejne osoby wybrane w zeszłym roku. Miło nam zatem poinformować, że radnymi naszej szkoły w tym roku będą Zuzanna Jurkiewicz, Oliwia Smółkowska i Natalia Macuda.

W czerwcu uczniowie naszej szkoły wybierali „szefów samorządu uczniowskiego”. Jagoda i Mateusz – GRATULUJEMY!

PRZEWODNICZĄCA SZKOŁY:

IMG20220922210044   Jagoda Łakomy