Czytanie łączy pokolenia

2014 czytanie łączy (6)
28. stycznia 2015 r. w świetlicy odbyły się zajęcia “Czytanie łączy pokolenia”.
Naszymi czytającymi gośćmi została babcia ucznia klasy 1 d p. Bogusława Lech- Dudek oraz pani sekretarka Jolanta Pabian. Dzieci oprócz słuchania utworów czytanych przez naszych gości miały okazje sprawdzić swoją znajomość bajek i baśni. Odgadywanie tytułów utworów na  odstawie prezentowanych sylwet ich bohaterów, charakterystycznych fragmentów bajek czy zabawa w skojarzenia nie okazały się problemem dla dzieci uczęszczających do szkolnej świetlicy. Na zakończenie uczniowie zaśpiewali wspólnie piosenkę “Kolorowa książka” a Pani Bogusia -jak na Babcię przystało- przygotowała dla dzieci słodką niespodziankę:)
Serdecznie dziękujemy czytającym dorosłym za poświęcony nam czas!
Galeria zdjęć