Drodzy Rodzice Pierwszoklasistów 2022/23

ogłoszenie dla rodzica

Serdecznie witamy Was w gronie Jedenastkowiczów. Już od września staniecie się członkami wyjątkowej  społeczności szkolnej. Jedenastka w ostatnich latach przeszła wiele zmian. Z pewnością będziecie zadowoleni z wyboru szkoły i przekonacie się jak wiele się tutaj dzieje.

 

Już 1 września  2022 o godz. 11.00 spotkamy się na uroczystym pasowaniu pierwszoklasistów w sali gimnastycznej naszej szkoły. W czasie pasowania oglądniemy krótki program artystyczny, dzieci złożą przysięgę uczniowską , będzie czas na zdjęcia , a następnie uczniowie  przejdą ze swoim wychowawcą do sali lekcyjnej (tam otrzymają niespodzianki). W czasie kiedy dzieci będą w sali z wychowawcą, rodzice pozostaną w sali gimnastycznej z dyrekcją szkoły. Wtedy też przekażemy Wam pakiet zgód, plan lekcji, grafik zajęć dodatkowych , loginy i hasła do dziennika elektronicznego, opowiemy jak będą wyglądały pierwsze dni w szkole i odpowiemy na Wasze pytania.

 

Prosimy, aby w dniu  1.09 dzieci przyszły do szkoły w strojach galowych, oznacza to strój w kolorach białym i granatowym.

 

Wszystkie podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń zapewnia szkoła, jedynie podręcznik do religii rodzice kupują we własnym zakresie: “Poznaję Boży Świat”  z wydawnictwa  Jedność.

 

Pełną wyprawkę pierwszoklasisty można zobaczyć w załączniku poniżej.

WYPRAWKA

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu sekretariat@sp11oswiecim.pl lub pod numerem telefonu 33 844 56 91 lub wizyty w szkole.

 

Udanych wakacji i do zobaczenia 1 września!