Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju

Unihokej (9)

Dnia 31.10.2017 roku, w ZSP nr 1 w Osieku zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Justyna Żyła, Joanna Jackowska, Karolina Kuźniar, Zuzanna Pactwa, Oliwia Kobiałka, Wiktoria Szczerbowska,  Emilia Zimna. W turnieju rywalizowało pięć drużyn: SP-1 Osiek, SP-2 Osiek, SP-11 Oświęcim, SP Zaborze, SP Polanka. Wyniki uzyskane przez naszą drużynę w turnieju:

  • SP Polanka – SP-11   0:2
  • SP Zaborze – SP-11   1:1
  • SP-1 Osiek – SP-11   0:1
  • SP-2 Osiek – SP-11   1:1

Dziewczyny zajęły II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju.

Dziękujemy naszej drużynie za wspaniałą postawę w zawodach powiatowych.

Galeria zdjęć