Dzień Edukacji Narodowej

dzień nauczyciela

Już dzisiaj w naszej szkole obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku z tej okazji uczniowie wszystkich klas przygotowali prezentacje poświęcone historii szkolnictwa, napisali zabawne wiersze o swoich nauczycielach, stworzyli ich portrety, scharakteryzowali nauczycieli porównując ich do znanych wybitnych osób oraz przeprowadzili interesujące wywiady z wybranymi pracownikami szkoły.
Wszystkie prace będziemy podziwiać już jutro w specjalnie na ten dzień przygotowanej galerii prac. Jutro także przeniesiemy się do czasów dzieciństwa naszych nauczycieli podziwiając ich zdjęcia ( i próbując odgadnąć kto jest kim) z czasów ich szkolnych lat.
Co więcej, jutro do szkoły dotrze wyjątkowa przesyłka! Przyjedzie do nas czterdzieści drzewek, które z okazji Dnia Edukacji Narodowej podarowała nam Rada Rodziców! Cieszymy się bardzo z pomysłu przełamania tradycji wręczania ciętych kwiatów. Otrzymane drzewka zasadzimy wzdłuż ogrodzenia – z pewnością dostarczą mnóstwo tlenu i radości!