Dzień otwarty

IMG_20210929_164442

W słoneczne popołudnie 29 września nasza szkoła otworzyła swe podwoje dla przyszłorocznych uczniów klas pierwszych, którzy wraz z rodzicami chcieli zwiedzić szkołę. Na uczestników czekała moc atrakcji. W sali biologiczno-chemicznej odbywały się różne doświadczenia chemiczne. Przyszli uczniowie mieli możliwość zobaczenia ciekawych eksponatów i sprawdzić jak wygląda świat pod mikroskopem. Na zajęciach z angielskiego powtarzali znajomość kolorów grając w memory na ekranie dotykowym. Pokonywali tor przeszkód i wzięli udział w zajęciach z elementami Montessorii. Na zakończenie zwiedzania mogli wykazać się swoimi zdolnościami manualnymi podczas zajęć plastycznych w świetlicy. Zarówno rodzice jak i przyszli uczniowie wyszli ze szkoły w bardzo dobrych humorach z upominkami w ręce.

Galeria zdjęć