1

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na dzień 25 listopada, dzieci z klas drugich uczestniczyły w przyjęciu urodzinowym wszystkich misiów, zorganizowanym w Zakątku wiedzy. Dzieci przyniosły w tym dniu swoje pluszaki i wybierały misie największe, najmniejsze, najgrubsze. Zapoznały się z historią Pluszowego Misia oraz poznały wielu misiowych bohaterów. Jak na przyjęcie urodzinowe przystało, nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Razem z przyniesionymi misiami dzieci bawiły się w „Stary niedźwiedź mocno śpi” i śpiewały piosenki o misiach. Słuchały bajki o przygodach misia Fikołka i rozmawiały na temat poszanowania zabawek. Na zakończenie dzieci rysowały postacie poznanych misiów.