Euro Week

ogłoszenie dla rodzica

Już po raz trzeci nasza szkoła organizuje wyjazd na Euro Week. Jest to pięciodniowy obóz językowy, który odbywa się w Kotlinie Kłodzkiej. Zajęcia są prowadzone w formie  interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez
szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży. Dzięki temu dzieci przez cały pobyt mają kontakt z żywym językiem, my nauczyciele pełnimy jedynie funkcję opiekuńczą.
Za każdym razem wyjazdy te cieszą się dużą popularnością wśród uczniów, a ilość miejsc jest mocno ograniczona. Jeśli Państwa dziecko chce przeżyć niesamowitą przygodę, wspaniale się bawić, a przy tym wiele nauczyć, zapraszamy do zapisów.
Termin koniec października lub początek listopada.
Koszt 750 złotych (transport, noclegi, wyżywienie, całodniowe warsztaty języka angielskiego, plus atrakcja w drodze powrotnej).