I i II miejsce naszych drużyn w unihokeju

20231113_133149

Dnia 13.11.2023 roku, w hali sportowej przy SP-8 w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział szkoły z naszego miasta. Naszą szkołę w zawodach reprezentowały dwie drużyny chłopców i dziewcząt. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Iga Walkowicz, Gaja Lorek, Gabriela Adamczyk, Maja Bronka, Lena Gałuszka, Laura Jankowska, Ewa Kusak, Patrycja Matuszkiewicz, Hanna Skarboń, Dominika Stawowska, Maja Socha. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Arkadiusz Grudnik, Ilia Butov, Daniel Gródek, Jakub Małkow, Paweł Migdał, Kacper Pietrańczyk, Dominik Pindel, Artur Poliakov, Jakub Staniecko, Szymon Wiśniowski, Mykhailo Starytskyi. W Miejskich Igrzyskach Dzieci w unihokeju drużyna dziewcząt zajęła I miejsce, drużyna chłopców zajęła II miejsce. Dziękujemy naszym drużynom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.

20231113_122013