“I ty możesz zostać św. Mikołajem”

ogłoszenie dla rodzica

Drodzy Rodzice,

Ruszamy z coroczną akcją pod hasłem „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. W tym roku postanowiliśmy osłodzić ten grudniowy, świąteczny czas, dzieciom z naszego, oświęcimskiego Domu Dziecka. Od wychowawców tam pracujących wiemy, że dzieci na pewno ucieszą się z różnych  słodyczy, soków czy płatków smakowych wykorzystywanych do codziennych posiłków. Te produkty zwykle rozdzielane są na 3 placówki opiekuńcze i starczają dzieciom na dłuższy czas. W nasze działania chcemy włączyć Samorząd Uczniowski i wszystkich nauczycieli.

Dlatego zwracamy się również do Państwa, abyście wspólnie ze swoimi dziećmi wsparli tę akcję. Wymienione produkty można przekazywać do gabinetu pedagogów do wtorku 2 grudnia.

Wierzymy, że kolejny raz nasi Rodzice nie zawiodą!

PEDAGODZY