III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

20190517_124737(1)

Dnia 17.05.2017 roku, na stadionie MOSIR-u Oświęcim zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewczyn: Milena Toporczyk, Victoria Toporczyk, Aneta Socha, Natalia Szkodny, Marta Jurkiewicz, Magdalena Szymonik, Julia Cudek. Drużyna chłopców: Patryk Osiełkiewicz, Paskal Piekarski, Kacper Dziedzic, Kacper Górny, Piotr Zabawski, Fabian Brudny. W zawodach rozegrano cztery konkurencje tj.:

  • bieg na 60 metrów,
  • rzut piłeczką palantową,
  • skok w dal,
  • bieg na 600 metrów/dziewczyny/, bieg na 1000 metrów/chłopcy/.

Zawodnicy startowali w każdej z wymienionych konkurencji, a wyniki sumowano do końcowego rezultatu całej ekipy. Drużyna chłopców zdobyła I miejsce w zawodach a dziewczyny uplasowały się na II pozycji Miejskich Igrzysk Dzieci w Czwórboju L.A. Uzyskane wyniki pozwoliły naszym drużynom na uzyskanie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę w zawodach.

Galeria zdjęć