Kampania społeczna “NO PROMIL – NO PROBLEM”

logo2018--kolor

Urząd Miasta Oświęcim  organizuje na terenie miasta kampanię społeczną “NO PROMIL – NO PROBLEM”. Z tej okazji kilku nauczycieli brało udział w odpowiednim szkoleniu jako przyszli koordynatorzy kampanii w szkole. Na warsztaty i szkolenie w innym dniu zaproszenie otrzymały także samorządy uczniowskie klas 7. W czasie kilkugodzinnych warsztatów uczniowie mieli okazję uczestniczyć w dyskusji na temat szkodliwości jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. Inspiracją do dyskusji był film Dagmara wyprodukowany przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego.

Podczas drugiej części warsztatów liderzy klas 7 uczestniczyli w szkoleniu jak przeprowadzić “Debatę Oksfordzką”. Szkolenie prowadzili przedstawiciele Stowarzyszenia Mówców Krakowskich. Po zakończeniu warsztatów, każdy uczestnik otrzymał certyfikat.

Galeria zdjęć