Konkurs recytatorski “Z koszyka ogrodnika”

20160512_123615

W ramach Tygodnia Bibliotek odbył się konkurs recytatorski pt.”Z koszyka ogrodnika”. Dzieci z klas I-III recytowały utwory znanych i mniej znanych poetów. Najpierw odbyły się eliminacje w klasie, a potem każda klasa zgłaszała dwóch przedstawicieli do dalszego etapu.  Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ każdy z uczestników konkursu wspaniale się do niego przygotował. Po długich obradach przyznano następujące miejsca:

W kategorii klas I

I miejsce Oliwia Suślik 1e

Wyróżnienie Franciszek Zemła 1b

W kategorii klas II

I miejsce Artur Fortuna 2e

Wyróżnienie Małgorzata Zemła 2d

W kategorii klas III

I miejsce Marta Jurkiewicz 3c

Wyróżnienie Zuzanna Pactwa 3b

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a osoby nagrodzone nagrody książkowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria zdjęć

A. Pomietlak