Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Święto to obchodzone jest na całym świecie już po raz 21. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego przypomina o bogactwie różnorodności językowej i podkreśla jego wartość dla rozwoju dziedzictwa kulturowego ludzkości. Przesłaniem święta jest ochrona języków ojczystych, promowanie wielojęzyczności i podkreślanie wartości edukacji językowej. Z okazji tego święta proponujemy Państwu zabawę z językiem polskim przygotowaną przez panie: Annę Stasiak, Agnieszkę Ptasiewicz, Lidię Nykiel i Karolinę Strógarek.

Wystarczy wejść w link https://view.genial.ly/602d86d1dc91990dbe532596?fbclid=IwAR1W54pbLoR8MOGnkmRGRUvBe205clXRVIkW8X-iw3nwQ5CeOtDIGGXKbLc

i dobrze się bawić. Powodzenia!