Miejskie Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej

20190506_123757

6 maja na stadionie MOSIR w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny reprezentujące kolejno: SP-1, SP-4, SP-5, SP-11. Naszą szkołę reprezentowały: Paula Kasia, Ania Januszyk, Wiktoria Kucyl, Oliwia Kobiałka, Milena Toporczyk, Zuzanna Pactwa, Katarzyna Pietrańska, Jagoda Wylęgała. Po zaciętej rywalizacji, ostatecznie nasze uczennice zajęły II miejsce.

Dzień później, 7 maja w tej samej konkurencji rywalizowali chłopcy.Do turnieju przystąpiło sześć drużyn : SP-1, SP-4, SP-5, SP-8, SP-9, SP-11. Naszą szkołę reprezentowali:Paskal Piekarski, Kacper Dziedzic, Kacper Górny, Patryk Osiełkiewicz, Dominik Kliś, Dawid Żmuda, Aleksander Ogiegło, Aleksander Wanat, Adrian Ziober. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy.Ostatecznie nasza drużyna zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu i dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.

Galeria zdjęć