Mistrzowie powiatu!!!

20191028_125840

Dnia 28.10.2018 roku, w SP-8 w Oświęcimiu zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Kobiałka, Zuzanna Pactwa, Wiktoria Szczerbowska, Justyna Żyła, Aleksandra Langner, Roksana Polak, Katarzyna Pietrańska, Zuzanna Pacocha, Aneta Socha. Drużyna chłopców w składzie: Jan Bratek, Adrian Płonka, Michał Bibrzycki, Jakub Michalak, Piotr Zabawski, Kacper Gałuszka, Filip Witek, Jakub Wajda. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym w kategorii dziewcząt i chłopców. Wyniki uzyskane przez drużynę dziewcząt w turnieju:

• SP-11 – SP-Polanka 3:1, bramki: 3 – Justyna Żyła,
  • SP-11 – SP-Brzezinka 1:0, bramki: Wiktoria Szczerbowska,
  • SP-11 – SP-Osiek 1:0, bramki: Justyna Żyła. Wyniki uzyskane przez drużynę chłopców w turnieju:
  • SP-11 – SP-Brzezinka 1:0, bramki: Filip Witek,
  • SP-11 – SP-Polanka 3:0, bramki: Adrian Płonka, Filip Witek, Jakub Michalak,
  • SP-11 – SP-Osiek 1:0, bramki: Jakub Michalak.

W Powiatowych Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewczyny i chłopcy wywalczyli I miejsca, uzyskując możliwość występu w turnieju rejonowym. Dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę w zawodach powiatowych.