Pierwsze miejsce w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt!

20191009_135136

Dnia 09.10.2019 roku, w hali miejskiej w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny reprezentujące kolejno: SP-1, SP-4, SP-5, SP-11. Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Kobiałka, Paula Kasia, Zuzanna Pactwa, Katarzyna Pietrańska, Wiktoria Szczerbowska, Anna Januszyk, Nikola Polak, Patrycja Zając, Roksana Polak. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Wyniki uzyskane w kolejno rozegranych meczach przez naszą drużynę:

  • SP-11 – SP-1 2:0, bramki: 2 Wiktoria Szczerbowska;
  • SP-11 – SP-5 7:0, bramki: 5 Wiktoria Szczerbowska, 2 Zuzanna Pactwa;
  • SP-11 – SP-4 1:1, bramka: Oliwia Kobiałka.

W Miejskich Igrzyskach Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej dziewczyny zajęły I miejsce. Dziękujemy naszym reprezentantkom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.