Sukces goni sukces

Dnia 15.11.2021 roku, w  hali miejskiej w Oświęcimiu zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Dzieci w  unihokeju dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiły po cztery drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące: SP-Brzezinka, SP-Polanka Wielka, SP-Osiek, SP-11 Oświęcim. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Drużyna dziewczyn wystąpiła w składzie: Lena Januszyk, Jagoda Łakomy, Maja Walkowicz, Julia Szymeczko, Julia Marchewka,  Maja Socha, Maja Mleczko, Natalia Malińska, Michalina Langner. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Jan Połącarz, Piotr Kusak, Marcin Stachura, Wiktor Dziędziel, Karol Furman, Szymon Krzemień, Bartosz Kupiec, Jakub Nagy, Gabriel Jurkiewicz, Alan Bugański.

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci nasze obie reprezentacje zajęły I miejsca, awansując tym samym do zawodów wojewódzkich. Dziękujemy naszym drużynom za osiągnięty wynik.

20211115_112326  20211115_112439