Świąteczna ozdoba recyklingowa – konkurs plastyczny

dav

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na „Świąteczną Ozdobę Recyklingową” dla klas 4-7. Do nauczyciela plastyki wpłynęło 35 ozdób wykonanych z różnych materiałów recyklingowych (papier, plastikowe butelki, kubeczki, pudełka i opakowania tekturowe, zużyte żarówki, zakrętki i kapsle itd.). Wśród ozdób znalazły się aniołki, choinki, bałwanki, pingwinki, choinki, renifery, łańcuchy, bombki, dzwoneczki itd., które zawiesiliśmy na łańcuchu pod sufitem,  przy szkolnej choince, na parterze. Część z nich stanowi piękną dekorację na świątecznym stoliczku.  Nagrodzono sześciu uczniów i uczennice z KL.4, 5 i 7.  Są to:

Natalia Oleksy z kl. 4a

Wiktoria Giza z kl. 4b

Alan Bugański z kl. 5b

Jakub Zajas z kl.7b

Błażej Gródek z kl. 7d

Amelia Stachura z kl. 7d

Gratulujemy naszym szkolnym laureatom, a wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy, którego efekty teraz podziwiamy.

Galeria zdjęć