Szansa na stypendium

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, drodzy uczniowie klas ósmych

reprezentuję Edukacyjną Fundację im. Romana Czerneckiego (Fundację EFC), która od ponad 10 lat przyznaje stypendia naukowo-socjalne na naukę w liceach i technikach w Polsce. Przypominam, że rekrutację do kolejnej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty prowadzimy już tylko przez tydzień, do 31 marca. Zwracam się z prośbą o przypomnienie uczniom klas ósmych, że formularz zgłoszeniowy można wypełnić tylko do końca miesiąca poprzez stronę www.efc.edu.pl.

O stypendium w programie Horyzonty mogą się starać uczniowie klas ósmych, którzy mieszkają w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, a dochód w ich rodzinach nie przekracza 1200 złotych netto na osobę. Nasze stypendium pokrywa koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia, wycieczek szkolnych oraz biletów komunikacji miejskiej przez cały okres nauki w szkole średniej. Dla stypendystów organizujemy i finansujemy wyjazdy na wakacje i ferie, jak również naukę języków obcych i egzaminy na certyfikaty językowe. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych koordynatorów i indywidualne wsparcie w rozwoju zainteresowań.

UlotkaHoryzonty

Z wyrazami szacunku Łukasz Krzemiński