Tydzień zwierząt 2017

Tydzień zwierząt 2017 (16)

W naszej szkole obchody „Tygodnia zwierząt” to już tradycja. Od wielu lat impreza cieszy się wielką popularnością wśród uczniów. W tym roku rozpoczęliśmy od przygotowania  gazetek klasowych prezentujących zwierzęta. Uczniowie mieli wiele pomysłów na ich wykonanie. Część zdecydowała się na piękne zdjęcia, inni wykonali plakaty informacyjne lub własne rysunki. Następnie odbył się konkurs wiedzy o zwierzętach. W najstarszych klasach szóstych i siódmych bezkonkurencyjni okazali się przedstawiciele klasy 7a. Wśród klas czwartych i piątych najlepiej poradziły sobie uczennice klasy 5b.  Jak co roku największą popularnością cieszyła się wystawa zwierząt podczas której dzieci nie tylko prezentowały swoich pupili, ale również opowiadały ciekawostki z ich życia. Dla tych, który nie mogli przynieść do szkoły swoich zwierzątek zaplanowaliśmy konkurs, w którym mogli zaprezentować zdjęcia lub rysunki swoich ulubieńców.

Galeria zdjęć