Udało się!!! Dokonaliśmy rzeczy niezwykłej

1

W imieniu swoim i rodziny, której podarowaliśmy ogrom szczęścia na te święta bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom. Dziękuję za wpłaty pieniężne i rzeczowe. Zakupiliśmy wszystkie potrzebne sprzęty, a nawet spełniliśmy marzenie, o którym rodzina nigdy nie śmiała nawet mówić – kupiliśmy nowe meble. Dla tej rodziny wydarzył się prawdziwy cud. Do tej pory nie mogą uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę.
Jesteście wielcy!

Specjalne podziękowania należą się Pani Katarzynie Koźbiał, która razem z nami podjęła się realizacji tej szlachetnej inicjatywy. Dzięki funduszom, które udało jej się pozyskać, wsparła to wielkie dzieło. Dodatkowo w ramach akcji “I Ty możesz zostać św. Mikołajem” przygotowała dla potrzebujących rodzin naszej szkoły paczki żywnościowe. Bardzo dziękujemy za tak szlachetny gest!

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję

Beata Latko

Galeria zdjęć