Wielki sukces naszych młodych hokeistów!!!

dav

Drużyna UKH Unia Oświęcim, w skład której wchodzą uczniowie klasy 4d zdobyła 1 miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do IV edycji Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018 organizowanym przez Stowarzyszenie Sport 7. W miniony weekend w Dębicy, nasi młodzi zawodnicy po emocjonujących meczach wygrali w wielkim stylu eliminacje do prestiżowego turnieju i w marcu 2018 roku pojadą na ogólnopolski turniej do Warszawy. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów.

Stowarzyszenie Sport 7, organizator turnieju, zostało założone  w październiku 2011 roku przez najbardziej znanego polskiego hokeistę – Mariusza Czerkawskiego. Głównym celem stowarzyszenia jest aktywizacja dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, w tym w szczególności sportów zimowych oraz promocja wśród dzieci i młodzieży zimowych dyscyplin sportowych i aktywnego spędzania czasu.