Wizyta zaprzyjaźnionych policjantów

W środę 18 maja naszą klasę odwiedzili niecodzienni goście. Tata jednego z naszych uczniów jest policjantem ,w związku z tym, że wykonuje bardzo ciekawy zawód postanowiliśmy  zaprosić go do naszej klasy. Dowiedzieliśmy się wiele o pracy policjanta, mogliśmy obejrzeć a nawet przymierzyć elementy munduru. Panowie przypomnieli nam też o konieczności  zachowania ostrożności w każdej sytuacji oraz o pamiętaniu o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach, ale i o bezpieczeństwie np. Nad wodą. Wszystkie te uwagi wzięliśmy sobie do serca i przyrzekliśmy ich przestrzegać zwłaszcza, że  za niedługo wakacje, których nie możemy się już doczekać! Goście obdarowali nas odblaskami, które wykorzystamy już w czasie najbliższej rowerowej majówki. DZIĘKUJEMY!

Uczniowie klasy IIe