Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w Unihokeju

Zawody w Unihokeju (20)

Dnia 08.12.2017 roku, w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych  w Trzebini zostały rozegrane Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Unihokeju. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Justyna Żyła, Joanna Jackowska, Karolina Kuźniar, Oliwia Banach, Aleksandra Langner, Zuzanna Pactwa, Oliwia Kobiałka, Wiktoria Szczerbowska, Kasia Pietrańska, Oliwia Szymeczko, Aneta Socha, Nadia Kalif. Do turnieju przystąpiło osiem drużyn. Rywalizowano w dwóch grupach. Grupa A: Oświęcim, Ludźmierz, Sucha, Trzebinia. Grupa B: Krynica, Świątniki, Szczurowa, Lubomierz. Wyniki uzyskane przez naszą drużynę w turnieju:

Trzebinia – SP-11   0:0

Sucha – SP-11         0:2 bramki(Zuzanna Pactwa, Justyna Żyła).

Ludźmierz – SP-11 3:0

Nasza drużyna zajęła II miejsce w grupie A.  W meczu półfinałowym zmierzyła się z Krynicą ulegając 3:2, bramki (Justyna Żyła, Oliwia Kobiałka). Natomiast w meczu o III miejsce okazały się lepsze od drużyny z Lubomierza wygrywając dopiero po rzutach karnych 1:0, decydujący rzut karny wykonywała  Justyna Żyła. Dziewczyny zajęły III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Unihokeju.

Dziękujemy naszej drużynie za osiągnięty wynik.

Galeria zdjęć