Wysokie miejsca w biegach przełajowych

4

Dnia 27.04.2018 roku, na boiskach MOSIR-u Oświęcim odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny. Rocznik 2007/2008 dziewczyny: Roksana Zajas, Nadia Wojtarowicz, Emilia Zimna, Milena Toporczyk.    Rocznik 2005/2006 dziewczyny: Justyna Żyła, Zuzanna Pactwa, Oliwia Kobiałka,  Aneta Socha. Rocznik 2007 chłopcy: Jan Kusak, Maciej Michalak, Fabian Mrozik, Adrian Ziober. Rocznik 2006 chłopcy: Gabryś Bibrzycki, Kacper Dziedzic, Paskal Piekarski, Patryk Osiełkiewicz, Piotr Zabawski. Drużyny chłopców zajęły II miejsca w zawodach natomiast drużyny dziewcząt III. Indywidualnie na Miejskich Igrzyskach Dzieci Maciej Michalak zdobył I miejsce a Adrian Ziober był III. Milena Toporczyk wśród dziewcząt była II. Dzięki takim lokatom wywalczyli oni sobie możliwość indywidualnego startu w zawodach powiatowych. Wielkie podziękowania dla wszystkich uczniów reprezentujących naszą szkołę.

Galeria zdjęć